Sušený kumquat 100 g

 
 

Čaj Brendion je složený z mnoha jedinečných přísad a složek dovážených přímo z Číny a Japonska. Naše dodavatele si pečlivě vybíráme a dáváme si záležet na čerstvosti a účinku jednotlivých látek. 

Každá složka čajů Brendion je svými účinky jedinečná. Lze ji objednat jednotlivě, v předem míchaných směsích, nebo si vybrat jednotlivé složky podle sebe a nechat si vyrobit vlastní čaj Brendion

Inspirujte se jednotlivými složkami, které nabízíme. Všechny informace o účinku a používání naleznete v dlouhém popisku níže.

Dostupnost Skladem
149 Kč    
Kategorie Byliny
 

Kumquat

Kumquat neboli Citrus japonica je exotické ovoce a zástupcem citrusů. Tento keř nebo malý strom pochází z oblasti Asijsko-pacifické oblasti, kde byl pěstován a kultivován po tisíce let. Do Evropy a Ameriky se dostal až počátkem 19. století. Hojně se také pěstuje na řeckém ostrově Korfu. Tento drobný citrusový plod obsahuje kromě klasických sacharidů a vlákniny také draslík, který pomáhá se správným okysličováním mozku, zlepšuje metabolismus a má pozitivní účinky na krevní tlak. Kumquat dále obsahuje vápník chránící kosti, velké množství vitamínu C, který pomáhá k posílení odolnosti organismu. Dále se v něm nacházejí vitamíny skupiny B, vitamín E a A, minerální látky jako vápník, železo, hořčík, mangan, fosfor, draslík, sodík a zinek. Nachází se v něm také lutein, vláknina a aminokyseliny. Betakaroten obsažen v tomto ovoci zpomaluje stárnutí buněk a omezuje negativní účinky volných radikálů. Kumquat disponuje flavonoidy, které chrání oběhový systém. Kumquat je bohatý na vitamín C, dále se v něm nacházejí vitamíny skupiny B, vitamín E a A, minerální látky jako vápník, železo, hořčík, mangan, fosfor, draslík, sodík a zinek. Nachází se v něm také lutein, vláknina a aminokyseliny.

 

Účinky

  • Detoxikuje tělo
  • Podporuje udržování normálního stavu kůže
  • Podporuje imunitní systém
  • Pomáhá při hubnutí, má pozitivní vliv na trávicí systém
  • Pozitivně působí na kosti a zuby
  • Zvyšuje energii

 

Vhodné pro

  • Lidi, kteří chtějí detoxikovat tělo
  • Všechny co chtějí podpořit imunitní systém
  • Lidi, kteří chtějí zhubnout a posílit energii

 

Nevhodné pro

Není určeno pro děti do 3 let. V těhotenství neužívejte žádné regenerační přípravky, pouze po dohodě s lékařem nebo terapeutem. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Skladujte mimo dosah dětí.

kumquat_1

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.