Sušená stévie 100 g

 
 

Čaj Brendion je složený z mnoha jedinečných přísad a složek dovážených přímo z Číny a Japonska. Naše dodavatele si pečlivě vybíráme a dáváme si záležet na čerstvosti a účinku jednotlivých látek. 

Každá složka čajů Brendion je svými účinky jedinečná. Lze ji objednat jednotlivě, v předem míchaných směsích, nebo si vybrat jednotlivé složky podle sebe a nechat si vyrobit vlastní čaj Brendion

Inspirujte se jednotlivými složkami, které nabízíme. Všechny informace o účinku a používání naleznete v dlouhém popisku níže.

Dostupnost Skladem
149 Kč    
Kategorie Byliny
 

Stévie sladká 

Stévie sladká je tropická rostlina z čeledi hvězdnicovité, která pochází původně z tropické a subtropické oblasti Jižní a Střední Ameriky (Paraguay a Brazílie). Tato rostlina je známa hlavně pro její vysoké léčivé účinky a sladivosti. Stévie se používá především jako náhražka cukru.

Stévie jako sladidlo je na rozdíl od cukru téměř nekalorická, nepřispívá k tvorbě zubního kazu a je vhodná i pro diabetiky. Stévie zlepšuje trávení, dovede bojovat proti únavě a také by měla mít vliv na menší chuť k tabáku a alkoholu. Má protizánětlivé účinky a také má příznivý vliv na snížení vysokého krevního tlaku.

 

Účinky

  • Reguluje cukr v těle
  • Pomáhá při hubnutí
  • Pomáhá při udržování normálního stavu kůže
  • Pomáhá při udržování normálního stavu ústní dutiny
  • Zmírňuje chuť na tabák a alkohol

 

Vhodné pro

  • Diabetiky
  • Lidi, kteří chtějí omezit kouření a pití alkoholu

 

Nevhodné pro

Není určeno pro děti do 3 let. V těhotenství neužívejte žádné regenerační přípravky, pouze po dohodě s lékařem nebo terapeutem. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Skladujte mimo dosah dětí.

STEVIE

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.