O NÁS

Jsme nově začinajicí firma zaměřená na zdravý životní styl, energii a čistotu těla uvnitř. Působíme na trhu velice krátce, ale jdeme jistě za svým cílem.

Určitě se ptáte, co nás vedlo k realizaci tohoto projektu, rádi Vám na tuto otázku odpovíme.

Většina z Vás se určitě setkala s fyzickou a psychickou únavou, sníženou soustředěností, špatným spánkem a dalšími nepříjemnostmi, které Vás spíše níči než naplňují. Samozřejmně ani my jsme nebyli vyjímkou. Docházelo dokonce i k tomu, že ve svém mladém věku jsme se cítili na 60 let, ne-li hůř. A tak jsme se začli dlouhodobě zajímat o to jak to změnit, ale neuvědomovali jsme si, že odpověd máme přímo před očima. 

Den co den jsme sledovali našeho syna Brendana, obdivovali jsme jeho energii a zápál se učit novým věcem. Každý den s úsměvem na tváři objevuje svět a raduje se z maličkostí a nic pro něho není překážkou. A tak nás to trklo do hlavy - malé děti jsou přeci čisté od přírody, žádné toxiny v těle, žádny stres a únava. Začli jsme vyhledávat a pracovat na produktech, které by dokázali tělo a mysl nastartovat  a vyčistit, tak jako nikdy předtím. 

Každý produkt je unikátní, díky svému složení, každá ingredience zodpovídá za svoje pozitivní účinky. Naše detoxikační čaje  a Matcha dokážou nastartovat váš den, ale taky i příjemně uklidnit a uspat, zároveň vaše tělo zbaví veškerých toxinů a taktéž si na našich produktech skvěle pochutnáte.

Pojmenovali jsme firmu podle jména našeho syna.  Název "Brendion" stejně jako i naše produkty obsahuji čistotu, energii a motivaci.

Naše motto je: "Born for better tomorrow's", protože my věříme, že jsi zrozen pro lepší zítřky!