Dodavatelé

Náš příběh začíná u našich pěstitelů bylin a čajů.

 

IMG_2462

IMG_2459

 

 Naši čínští dodavatelé disponují profesionální výrobní základnou různých slavných čínských čajů, ženšenových výrobků, čajových doplňků a bylin. Jako jeden z největších výrobců v Číně se specializují na organický čaj, zelený čaj, čajové doplňky a další. Společnost má tři hlavní oblasti produkce čaje v provincii Fujian a disponuje několika družstevními závody na jihu Číny. Naši dodavatelé se nezabývají jen výrobou a výzkumem čajů, ale zaměřují se také na poskytování vysoce kvalitních produktů a služeb. Naši dodavatelé pravidelně testují čaje, tak aby nebyly závadné a odpovídaly českým normám. Disponujeme certifikacemi, které naleznete zde.

 

Representative Director Hiroshi Sato

Tsukasa_green+tea+guide-4-page-001

"V dnešní době, která se již neobejde bez IT technologie, jsme neustále tlačeni časem. Během těchto rušných dnů vám šálek japonského čaje nabízí trochu luxusního odpočinku. Během této chvíle čas plyne pomalu a tichouzdravuje vaši unavenou mysl. Byl jsem představen do světa japonského čaje na čajovém obřadu, který se konal již před 40 lety. Stále cítím ten pocit v mé mysli naplněný tichem, když jsem měl šálek čaje v pokorné čajovně zalité v přirozeném slunečním světle. Chci, aby každý zákazník cítil pokojný pocit uvolnění, který jsem v té době zažil. Za tímto účelem se Tsukasa Seicha zavazuje dodávat chutné japonské čaje všem zákazníkům."

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.