Často kladené otázky

PŘEDPLATNÉ

Jak funguje předplatné?
Když si u nás zakoupíte předplatné, tak obdržíte každý měsíc 3 druhy čajových směsí (na energii, koncentraci a antistress).

Jak zaplatím za mé předplatné?
Při zakoupení předplatného bude celková částka stržena okamžitě za celou objednávku (3, 6 či 12 měsíců). Platba nebude strhávána každý měsíc.

Kdy mi dorazí múj balík s produkty?
Usilujeme o to, aby byl první balík doručen co nejdříve. Pokud se přihlásíte k předplatnému, tak můžete očekávat svoje balíky do 1-3 pracovních dnů (od přijetí platby na náš účet). Následující balíky jsou zasílány každý následující měsíc kolem 10. dne v měsíci.

Pokud neobdržíte svůj balík, tak nám napište na email: info@brendion.cz a my udělám vše proto, abyste balík obdrželi co nejdříve.

 

ČAJE BRENDION

Odkud vaše čaje Brendion pochází?
Naše čaje pochází prozatím z Číny a Japonska. Spolupracujeme přímo s dodavateli s letitými zkušenostmi z těchto zemí a partnery v České republice, abychom Vám dovezli opravdu unikátní a prémiové produkty a komponenty.

Obsahují čaje Brendion alergeny?
Od našich dodavatelů si vždy vyžadujeme informace o alergenech ve zpracovávaných kompenentech/produktech. Veškeré alergeny jsou take vypsané v popisu produktu na našem e-shopu, pokud je od přírody obsahují.

Jaká je trvanlivost čajů Brendion?
Trvanlivost čajů Brendion je 24 měsíců. Pro využití nejvyšší čerstvosti doporučujeme čaje zkonzumovat do 6 měsíců.

Mohu se dočíst někde vice informací ohledně čajů?
Na našem blogu zveřejňujeme pravidelně zajímavé články, ve kterých se můžete přiučit spoustu věcí o čajích a různých komponentech či životnímu stylu/pohledu na naše psychické a fyzické zdraví.

 

JAPONSKÁ MATCHA BRENDION 

Jaké příslušenství se používá při správné přípravě (ceremonii) matchy?
Při požití Japonské Ceremoniální Matchy či Modré Matchy Vám doporučujeme projít ceremonií, jak se patří s použitím tohoto příslušenství – Matcha metlička, keramická miska a matcha lžička.

Jaký je postup přípravy?
Ohřejte vodu v konvici na cca 70 C – při použití rychlovarné konvice odstavíte přibližně 1 minutu před vypnutím. Do keramické misky vsypte přibližně 2 gramy matchy (asi 1 čajová lžička) zalijte vodou na dně a metličkou na matchu důkladně promíchejte. Dolejte zbytek vody z regulérního hrnečku (cca 250 ml) a promíchejte znovu. Matcha je takto připravena k ceremonii – uvolněte se a užijte si Váš obřad.

Jak se správně Matcha skladuje a jak dlohou vydrží?
Japonská Ceremoniální Matcha a Modrá Matcha se skladuje správně v mrazáku. Pokud takto skladujete Matchu zavřenou tak by měla vydržet až 1 rok.

 

ONLINE BRENDION                 

Jak mám zacházet se svým účtem Brendion?
Přihlašte se ke svému účtu Brendion, zadejte přihlašovací jméno a heslo. Z této sekce, lze ovládat několik funkcí. Online system je velmi intuitivní a uživatelsky přátelský.

Co mám dělt v případě technických problémů?
V případě, že si nebudte vědět rady, tak nás můžete kontaktovat na emailu: info@brendion.cz či na online chatu. Naše podpora se Vám bude věnovat, jakmile to bude možné.

Co když mi přijde zboží rozbité, otevřené či poničené?
V tomto případě kontaktujte náš zákaznický servis, abychom mohli problém vyřešit zasláním nepoškozeného zboží či náhradou škody.

 

DOPRAVA A PLATBA

Kolik stojí doručení předplatného?
Doručení přeplatného/balíku po ČR a Slovensku je zahrnuto v ceně předplatného.

Nabízíte vrácení peněz po otevření zboží?
Pokud budete nespokojeni se zakoupeným zbožím, tak nás kontaktuje na emailu: info@brendion.cz, abychom mohli případné nahrazení pruduktu či vrácení pěněz vyřešit co nejdříve. Nevztahuje se na již otevřené zboží či produkt.

Jak zruším své předplatné?
Své předplatné můžete zrušit tím, že nám zašlete email s žádostí o zrušení. Předplatné zrušíme, avšak k refundaci peněz nedojde a dopošle Vám Vaše zbývající předplacené produkty každý měsíc do ukončení předplaceného období.

Mohu pozastavit mé předplatné?
Předplatné je možné pozastavit kdykoliv. Prosím kontaktujte nás na emailu: info@brendion.cz

 

DETOXIKACE

Jaké jsou benefity detoxikačních čajů Brendion?
Vyčistí a odstraní toxiny z Vašeho těla, zlepšení matabolismu, pomáhají při snížení chuti k jídlu, zlepšení trávicího systému, zvyšují energii, bohaté na antioxidanty, pomáhají při spalování tuků, pomáhají udržovat normální stav kůže

Jsou čajové směsi vhodné pro kohokoliv?
Čaje doporučujeme užívat pro osoby starší 16 let. Čajové směsi nejsou vhodné pro těhotné a kojící ženy.

Mohou čaje pomoci při hubnutí?
Čaje Brendion rozhodně mohou pomoci při hubnutí. Také záleží na životním styl individuální osoby.

Mají čaje Brendion nějaké závažné nežádoucí účinky?
Čaje Brendion nemají žádné závažné nežádoucí účinky, jelikož jsou tvořeny výhradně ze 100% přírodních ingrediencí, které byly vybírány s maximální obezřetností. 

 

TEA AND HEALTH

Mohou čaje Brendion užívat těhotné, kojící ženy a děti?
Těhotné, kojící ženy a děti by měly být velice opatrné při jakémkoliv zařazování ingrediencí do svého stravovacího plánu. Čaje obecně nemají nějaké závažné dopady na těhotnou ženu ani dítě, ale I přesto před požitím doporučujeme konzultovat se svým lékařem a prozkoumat ingredience pozorně.

Mám problém s chudokrevností, mohu čaj užívat?
Osoby, které mají potíže s chudokrevností vždy musejí konzultovat užívání čajů s lékařem. Je třeba vzít v úvahu, že čaj obsahuje antioxidanty zvané taniny, které mohou narušovat vstřebávání železa obsaženého v potravinách, pokud je čaj požíván po jídle. Zelenému čaji je třeba se vyhnout, pokud máte problémy s asimilací železa.

Mohu pít čaje Brendion při potížích s vysokým krevním tlakem?
Osoby, které mají potíže s vysokým tlakem vždy musejí konzultovat užívání čajů s lékařem. Kofein v zeleném čaji může zvýšit krevní tlak u lidí, kteří mají vysoký krevní tlak.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.