Čajový balíček pro superženu podle Nikirebs

 
Novinka Tip Doprava zdarma
 
  • 1 z 4

Ve spolupráci s Nikirebs jsme pro Vás vytvořili speciální dárkový balíček, který je šitý na míru přímo pro ni a další superženy. Balíček obsahuje sypaný bylinný čaj, který pomáhá srovnat hladinu hormonů, zlepší kvalitu pleti a nehtů, má antistresové účinky a zmírňuje menstruační bolesti. Tento čaj dále přijemně uklidní Vaše tělo a mysl, zmírní bolesti, podpoří regeneraci těla a dodá Vám potřebné vitamíny. Dále balíček obsahuje čaj na koncentraci, který Vám již dle názvu pomůže s koncentrací, když jsou Vaše myšlenky rozlítané. Čaje obsahují několik složek, které mají příznivé účinky pro Vaše zdraví.

 

 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 1 999 Kč
Ušetříte 1 000 Kč (–50 %)
999 Kč    
Kategorie Čajové balíčky
 

Obsahuje: 1x 100g čaje podle Nikirebs a 1x 100g čaje na koncentraci od Brendion, černou keramickou misku na čaj a lžičku na čaj 

Použité složky v čaji podle Nikirebs a v čaji na koncentraci

 

Kdo je Nikirebs? 

6DEC5D8D-0AA4-4BA9-BDE9-FC1950F71534 

Instagram: @nikirebs

Nikoleta je v našem pojetí Superžena, které je 29 let a zabývá se lifestylem, jako takovým, ohledně toho také vede svůj blog, je také autorkou projektu na instagramu @jedzlepsieslovensko, kde naleznete plnochutné zdravé recepty a recenze na potraviny. Tento projekt má za úkol inspirovat lidi k tomu, aby se lépe stravovali. Nikoleta je mimo jiné i nutriční specialistkou.

 

 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.